1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yuvarlak Yatak

Yuvarlak Yatak

Yuvarlak Yatak Modellerindeki Farklı Tasarımlar

İnsanlar artık hayatlarında farklılıklara daha çok önem veriyorlar. Çünkü monoton yaşam insanı artık iyice yoruyor ve hayattan keyif almamasına neden oluyor. Dolayısı ile hayatımızda yapacağımız yeni değişiklikler ile artık çok daha güzel bir yaşamı elde edebiliriz. Değişime ilk olarak evlerimizden başlamamız oldukça önemlidir. Özellikle yatak odalarındaki değişimler insanların güne çok daha güzel başlamasını sağlamaktadır.

Son zamanlarda insanlar yatak odalarında yuvarlak yatak modellerine ilgi göstermektedir. Çünkü bu yatak modelleri farklılıkları ile dikkat çekmektedir. Pek çok farklı modele sahip olan yuvarlak yataklar kullanım olarak da oldukça güzel bir işleve sahiptir. Şimdi kısaca belli başlı yuvarlak yatak modellerini tanıyalım.

—Sedef Yuvarlak Yatak: Birinci sınıf ahşap iskeletten oluşan yatak sedef iplikler ile donatılmıştır. Çok şık bir görüntüye sahip olan bu yatakların fiyatları da 2500 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

—Buket Yuvarlak Yatak: Çok şık bir görünüşe sahip olan Buket yuvarlak yataklar keyifli bir uykuyu size temin etmektedir. Rahatlığı ve kullanım kolaylığı da oldukça beğenilmektedir. Ürünün fiyatları 3800 TL ile 4200 TL arasında değişmektedir.

—Daisy Yuvarlak Yatak: Romantik bir havaya sahip olan Daisy yuvarlak yatak pek çok özelliği ile dikkat çekmektedir. 1. sınıf derinin kullanıldığı yatağın fiyatları da 2500 TL ile 3000 TL arasındadır.

—Cemi Yuvarlak Yatak: Raflarında LED lambaların kullanıldığı yatak, lake boya ile çok şık bir görünüşe sahip olmuştur. Ahşap iskeleti ile oldukça sağlam bir duruşa sahip olan yatağın fiyatı 2500 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir.

—Mira Yuvarlak Yatak: Klasik ve şık bir görünüşe sahip olan Mira yuvarlak yatak çok daha dinç uyanmanızı sağlayacaktır. Ürünün fiyatı 2750 TL ile 3250 TL arasında değişmektedir.

Evinizde yaratacağınız değişimler ile yaşamınız çok daha renkli ve eğlenceli olacaktır. Bu değişimlerde yuvarlak yatak modelleri oldukça etkili olacaktır.

Düz yataklardan sıkılanlar ve yatak odasına heyecan, gösteriş ve şıklık katmak isteyenler, yatak odanız için yuvarlak yatak düşündünüz mü? Yuvarlak yataklar kullanım kolaylığı ve dekoratif yatak odası için büyük farklılık yaratan yuvarlak yataklar herkese kendi farkını da hissettirir. Konforlu ve gösterişli bir yatak odası için çok şık bir biçimde dizayn edilmiş yuvarlak yatak yataklar isterseniz klasik tasarımlar isterseniz de modern tasarımlar taşıyan yuvarlak yataklar her eve heyecan getirecektir. Uyumlu mobilyalar ile tasarlanan yuvarlak yatak modellerini mutlaka görmelisiniz. İyi seyirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ