1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yer Döşemeleri

Yer Döşemeleri

Yer Döşemeleri

Günümüzde ev dekorasyonu ve iş yeri dekorasyonu, ofis dekorasyonu için yer döşemeleri çok önem taşıyor. Pvc zemin kaplama, spor zemin kaplama, linolyum zemin kaplama, karo halı yer döşemeleri, kauçuk zemin kaplama, yükseltilmiş döşeme, epoksi zemin kaplama en çok yapılan yer döşemeleri arasında yer alıyor.
Pvc zemin kaplama bir çok özelliği olan bir yer döşemeleri modeli. Bir çok renk ve desen çeşitliliği ile hazırlanan pvc zemin kaplama iç mimarlar tarafından çok tercih ediliyor. Ayrıca insan sağlığına zarar veren hiç bir madde içermeyen pcv yer döşemeleri, çizilmeye, yıpranmaya, aşınmaya karşıda dirençli.
Pvc yer döşemeleri okul, hastane, fabrika, ofis, büro gibi mekanlarda yer döşemesi olarak kullanılıyor.
Su geçirmez özelliği olan pvc yer döşemeleri, kolay temizlenir, kısa sürede tabanlara uygulanır ve su geçirmez özelliği sayesinde çürüme ve nem kokusu olmaz.
Spor zemin kaplama, diğer yer döşemelerine göre daha dayanıklıdır. Genelde spor mekanları, basketbol sahaları, tenis kortları, hentbol sahaları, voleybol sahaları gibi mekanlarda spor yer döşemeleri yapılıyor. Esnek yapısı sayesinde sahalarda sakatlanma riskini azaltır, çizilme darbelenme riski çok azdır. Bakteriyel açıdan da çok sağlıklı bir yapıda üretildiği için çok tercih ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ