Reklam

Yatak Odası Dekorasyonunda Çalışma Masası

  • 01 Şubat 2015
  • 2.438 kez görüntülendi.
Yatak Odası Dekorasyonunda Çalışma Masası

Yatak Odası Dekorasyonunda Çalışma Masası

İşini eve de taşıyan yoğun insanların yeni tercihi; yatak odası dekorasyonunda çalışma masası. Daha çok çocuk odaları tasarımlarından tanıdık olduğumuz yatak odasında çalışma masası, günümüzde yetişkinlerin yatak odalarına da el atmış durumda.

Genç Odalarında Çalışma Masası
Genç odaları, çalışma masası olmadan bir parça eksik kalıyor. Genç oda tasarımlarında günümüzde kitap dolabından bağımsız çalışma masalarının kullanıldığı tasarımlar daha da revaçta. Dar mekanlarda ise farklı tasarımlarıyla, hem kitaplık hem de çalışma masası olarak kullanılabilen mobilyalar tercih ediliyor.

Özellikle ergenlik dönemi ve temel eğitim çağı genç odasında çalışma masasının, başlı başına bilgisayar masası olmamasına ailelerin dikkat etmeleri ise günümüz internetkolizm çağında adeta şart oldu!

Yetişkin Odası Dekorasyonunda Çalışma Masası
Yetişkin odasında çalışma masaları daha çok dizüstü bilgisayar kullanımına uygun dizayn ediliyor. Tabi kitap okuma tutkunları için raf sistemine dahil, pot aydınlatma ile görsel olarak zenginleştirilmiş, masif çalışma masası tasarımları yatak odalarına şıklık katıyor. Yatak odası çalışma masalarında zarif, beyaz, çekmeceli ve country tarzı masa ve sandalyeler ilgi çekici bir mekan yaratmak için birebir. Yatak odasına çalışma masası seçilirken odada hakim tarz ve renk ile mobilyalara uyumlu olmasına dikkat etmek gerekiyor.
modern-lüks-yatak-odası-çalışma-masası-dekorasyonu-ile

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ