1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Vize mobilya

Vize mobilya

Vize mobilya, 1990 yılında Kırklareli Vize ‘de mobilya satış mağazası açarak sektöre ilk adımını atmıştır. 2013 yılında ise Vize’de kurduğu modern ve teknolojik üretim tesisi ile yurt içi ve yurt dışına kaliteli ve dekoratif mobilyalar üretmeye başlamıştır.Mobilya sektöründe, özgün tasarımlarıyla kısa zamanda yükselen bir marka haline gelmiştir.

Yurt içi ve yurt dışındaki geniş bayi ağı ile tüketici ihtiyaçlarını en hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.Satış sonrası destek hizmetiyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, her geçen gün istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Her türlü dekorasyon zevkinize uygun genç odaları, yatak odaları, yemek odaları, portmantolar, duvar üniteleri ve tek dolaplar üretilmektedir. Özel tasarım, otel ve toplu konut projelerinde de yer almaktadır. Ar-ge çalışmalarıyla gün geçtikçe kendini yenileyen ve teknolojiye ayak uyduran firma, bunu sahip olduğu çeşitli sertifikalarla taçlandırmıştır.
vize mobilya

Kaliteli, çevre dostu, ve dünya standartlarında mobilyalar üreten firma sektördeki çıtayı yükseltmeyi kendine hedef edinmiştir.İhracatı arttırıp, geniş istihdam alanı sağlayarak ülke ekonomisine fayda sağlayan bir kuruluş haline gelmek adına yoğun çaba sarf etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ