1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tutku Mobilya

Tutku Mobilya

Tutku Mobilya, 1987 yılında İstanbul’da sektöre giriş yapmış, 1999 yılında da kendi adıyla ürünler üretmeye başlamıştır. 2006 yılında ise Kayseri’deki modern ve ileri teknoloji ile donatılmış fabrikasında müşterileri için en kaliteli ve dayanıklı mobilya ürünleri üretmeye başlamıştır. Uyguladığı başarılı ve etkili pazarlama stratejileri ile yurt içi ve yurt dışında bayi ağını genişletmiştir.Bu sayede daha büyük kitlelere ulaşarak, tanınmış ve lider marka olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Üretim, satış ve satış sonrası destek işlemlerinde her zaman müşteri odaklı ve pratik çözümler sunan firma ev dekorasyonu konusunda da yılların verdiği tecrübe ile yanınızda yer almaktadır. Kullandığı çevre dostu malzemeler sayesinde doğaya olan hassasiyetinide kanıtlamıştır. Modern ve klasik çizgilerde ürettiği yatak odaları, yemek odaları, köşe takımları, tv üniteleri, genç odaları ve mobilya askesuarlarını müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Şirket içi eğitimlerle de çalışanlarına kişisel gelişim ve teknolojik ilerlemeleri yakından takip etme fırsatı vermiştir.Çıtayı her geçen yıl yükselten Tutku Mobilya, üretim verimliliğini arttırmak adına çeşitli ar-ge çalışmaları da yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ