Reklam

Tike Halı

Tike halı, tike halı modelleri fiyatları çeşitleri: Halı denilince ilk akla gelen markalardan biri olan Tike Halı modelleri, özellikleri ve resimleri.

  • 05 Nisan 2016
  • 6.974 kez görüntülendi.

Tike Halı

Halı denilince ilk akla gelen markalardan biri de Tike Halıdır. Bursa’da üretimine başlanan tike halılar gördüğü rağbet nedeni ile tüm Türkiye’de satışlara sunulmuştur. Kalite ve çeşit bakımından farklılık sunan tike halı her bütçeye hitap etmesi ile de önem kazanıyor.

35 yıldır üretime devam eden tike halı gün geçtikçe sağlamlığını arttırıyor. Tike halı modellerinde %100 yün, el dokuması ve dilerseniz makine dokuması bulabilirsiniz. Tike halılarda birçok farklı koleksiyon modelleri bulabilirsiniz. Bunların içinde bulunan Peram serisi ise bursa ipeği ile üretilerek ayrı bir anlam kazanıyor.

Tike halı aynı zamanda çevreci bir marka. Eski el dokuması halıları alarak halı üretiminde kullanıyor ve yepyeni modern halılara dönüştürüyor. Deri ile birleşmiş dokuma halılar ise ofis, işyeri, büro ve tekneler için tercih ediliyor. İstenilen tüm renklerde halı üretimi yapan ve koleksiyonunda barındıran marka dekorasyonda tarz arayanlarında tercihi.

Tike Halı Nasıl Temizlenir?

  1. Halılar mümkünse sıcak günlerde silinmeli halı çok fazla ıslak kalmamalıdır.
  2. Leke tipine göre işlem yapmanız halınızın zarar görmesini önler. Bu yüzden elinize direk bezle deterjanı almayın.
  3. Halıyı silmeden önce üzerindeki kırıntı ve fazlalıkları süpürürseniz daha rahat temizlik sağlarsınız.
  4. Süpürge işi bittikten sonra halınızı sert bir bezle silerek daha iyi bir temizlik sağlarsınız.
  5. Evinizde uygun temizlik ürünleri bulunmuyorsa bir kaba ılık su ve karbonat ekleyin. Çok az miktarda arap sabunu ekleyebilirsiniz. Bu sayede halılarınız tertemiz ve ışıl, ışıl görünecektir.

Tike Halı Modelleri

Her zevke hitap eden tike halı modelleri salon, mutfak, çocuk odası ve hollerde rahatlıkla kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ