1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tarz mobilya

Tarz mobilya

Ev dekorasyonu alanında yarattığı estetik ile gönülleri fetheden Tarz mobilya, günümüzün klasik dekorasyon anlayışına yeni bir esnti olmuştur.

İmparatorluklardan ve hatta daha eski zamanlardan bizlere kalmış olan dekorasyon olgusu, günümüzde herkes için önemli bir hale gelmiştir. Çünkü herkes evine girdiğinde kendi tarzını yansıtan bir hava ile karşılaşmak istemektedir. Evinizin dekorasyonu sizi yansıtıyor ise, günlük hayatınız için bir motivasyon kaynağınız var demektir. Yapılan anket sonuçlarına göre şuanda piyasada bulunan mobilya modelleri çoğunlukla sıkıcı bulunmaktadır. Çünkü bu modeller artık bütün firmaların vitrininde hemen hemen aynıdır. İnsanlar istedikleri mobilya ev dekorasyon ürünlerini çeşitliliğin az olmasından dolayı kolay bulamamaktadır. Bu sebeple de klişe mobilya çeşitleri ile evlerini dizayn etmektedirler. İşte tam da bu konuda yeni bir esinti yaratan firma, birbirinden değişik yemek odası takımları, salon oturma grupları, genç odaları, yatak odaları takımları ile göz dolduruyor. En çok beğenilen modeller arasında narin avangarde yatak odası takımı, manolya avangarde yemek odası ve manolya avangarde salon oturma grubu ile beğeni toplamaktadır. Ortalama fiyatları 4500 TL- 5000 TL arasında olan bu ürünlerin cevizden yapılıyor olması da ayrı bir tercih sebebidir.

Günümüzün klasik mobilya çeşitleri arasında kaybolmanıza gerek yok. Gelin tarzınızı yansıtalım. Tarz mobilya olarak amacımız stilinize uygun şık modeller ile sizleri biraraya getirmektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ