1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Spot Mobilya

Spot Mobilya

Spot mobilya deyince aklımıza ilk etapta defolu veya ayıplı ürün gelir fakat işin farklı bir boyutu da vardır aslında. Genelde bayilerin kotalarını dolduramadığı durumlarda elindeki ürünleri spotçulara toptan olarak uygun fiyatlara verirler. Spotçularda aldığı ürünleri uygun fiyatlara müşterilerine satarlar.Bu şekilde popüler markaların ürünlerini daha ucuza temin etmek mümkündür.

Bayideki üründen çok fazla farklılıkları olmayan bu mobilyaları, ev dekorasyonunuz da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çok şık, kaliteli ve dekoratif mobilyalarla evinize veya işyerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları, genç odaları ve ev tekstil ürünlerini spot ürün satan web sitesi ve firmalardan temin edebilirsiniz.

Spot mobilya ilk etapta müşterileri biraz düşündürse de gerçeğin hiçte öyle olmadığını spotçulardan ürün alan insanlardan öğrenebilirler. Spot mobilyaların diğer mobilyalardan kalite ve dayanıklılık olarak hiç bir farkı yoktur. Aynı ürüne daha fazla para ödemek istemeyenler bu tarz firmalardan alış veriş yapabilirler. Dünyada bu sistem çok fazla kullanılır olsada Türkiye’de önyargılar nedeniyle henüz istenilen seviyeye gelememiştir.Kalite ve şıklığa daha ucuza sahip olmak için en iyi çözümlerden biridir.

spot mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ