Sim Mobilya

Sim Mobilya, 1973 yılında Osman Boylu tarafından kurulan, günümüzde en kaliteli ve en dekoratif ürünleri 9 mağazasında, uzman bir ekip ile müşterilerine sunan bir firmadır. Çanakkale, Biga ve Çan; Sim Mobilya‘nın faaliyet gösterdiği 3 farklı lokasyon olarak öne çıkmaktadır. Türkiye’nin en kaliteli markaları tarafından tasarlanan ve üretilen ürünleri; kendi deneyimleri ile bir araya getiren Sim Mobilya, bir mekan için yaratılabilecek en iyi dekor için yenilenerek büyümeye devam etmektedir.

Ev dekorasyonu konusunda hassasiyet gösteren müşterilerine yalnızca mobilya satmak ile yetinmeyen Sim Mobilya, aynı zamanda dekorasyon önerileri ile de en iyiye ulaşmayı hedeflemektedir. Yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, tv üniteleri, koltuk takımları, köşe takımları, maksi takımlar berjerler ve aksesuarlardan oluşan ürün gamı ile size yalnızca seçim yapma sorumluluğunu veren Sim Mobilya, bu aşamada da en büyük yardımcınız oluyor. Çünkü mağazalarında satışa çıkardığı ürünlerinin kalitesinden emin olarak, seçim yapmanın ne kadar güç olduğunu çok iyi biliyor.

Sim Mobilya, dekorasyonu sizin için bir keyif; kendisi için bir uzmanlık alanı haline getirerek hizmet vermeye devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir