1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Planet Mobilya

Planet Mobilya

Planet Mobilya, paranın alabileceği en yüksek kaliteyi tüm müşterilerine ulaştırmak amacı ile araştırmaya, geliştirmeye ve üretmeye devam ediyor. Sanayide 50 yıldan fazla tecrübeye sahip olan Aydın ailesi tarafından, tüm deneyimlerin ışığında 2007 yılından bu yana üretimine devam etm etmektedir. Üretimden, lojistiğe kadar her alanda yaklaşık 2000 çalışanı olan firma, 400’ü aşkın mağazası ile bayii ağını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.

Dekoratif ürünler için AR-GE ekibinin verilerine istinaden kaliteli üretimini sürdüren Planet Mobilya; koltuklar, kanepeler, yataklar, bazalar, yatak üstü tekstil ürünleri ve medikal yastıklar ile yalnızca bayii ağını değil, ürün ağını da geliştirmektedir. Ev dekorasyonu konusunda, evin en özel yaşam alanı olduğunun bilinci ile tüm detayları ile planlayarak satış sonrası desteğini de her açıdan sağlamaktadır.

planet mobilya

Dekorasyonu mükemmel boyuta ulaştırırken, doğanın mükemmelliğini de unutmayan Planet Mobilya, geri dönüşüme uygun malzemeler kullanmaktadır.Evinizi dekor açısından şık bir görüntüye kavuştururken, dekorasyon için doğaya hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Planet Mobilya bugün sizi rahat ettirmeyi, yarın ise sevdiklerinize rahat bir dünya bırakmayı planlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ