Petek Mobilya

Petek Mobilya yılların deneyimi ile ileriye bakıyor

50 yıla yakın bir geçmişe sahip olan Petek Mobilya, Arnavutköy’de 15 bin metrekarelik bir alanada kurulu fabrikasında üretim yapmaktadır. Bu fabrikada modern bir makine donanımına ve uzman bir üretim kadrosuna sahiptir. Bunca yıllık deneyimini, ürün kalitesi, estetik tasarım ve uygun fiyat yaklaşımı ile birleştirerek daha fazla büyümenin hesaplarını yapıyorlar.

Sektörde üretim yapan birçok mobilya firması gibi Petek Mobiya’nın ürün yelpazesinde de yatak odası grupları, yemek odası grupları, oturma grupları ve genç odası grupları bulunuyor. Firma ev dekorasyonunun önemli olduğuna inanıyor.

Yeni evlenenler olsun, mobilya gruplarını değiştirmek isteyenler olsun, artık insanlar seçim yaparken mobilyanın kaliteli ve ekonomik olmasının yanında daha modern çizgiler taşımasına ve sade ama şık olmalarına da özen gösteriyorlar. Kalitenin yanında mobilyanın gerçek değerinde olması da ayrıca önemli.
petek mobilya

Modern mobilyalar genel olarak daha düz hatlara sahiptir ve daha sadedir. Genelde en çok tercih edilen modern tasarımlar konusunda Petek Mobilya, deneyimli kadrosu ile son trendleri izlemekte bu tarzda mobilya üretmeye özen göstermektedir.

Petek Mobilya, ayrıca TV ünitleri, portmanto, ayakkabı dolapları, sandalya ve sehpalar gibi evi dekore ederken gereksinim duyulacak bir kısım üniteleri de aynı anlayışla üretmektedir.

İnsanlar mobilyalarını nereden alır konusunda bir araştırma yapılmış. Katılanların yüzde 74’ü markalı mobilya mağazalarını tercih ettiğini söylemiş. Bu önemli bir oran. Sektörde bilinir olmanın ne kadar önemli olduğunun göstergesi. Petek Mobilya, işte bu nedenle bilinirliğini yükseltme, müşteriye daha yakın olma ve ürün çeşitliğini artırma konusunda hedefleri olan bir firmadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir