1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Özgün ve Modern Koltuk Modelleri

Özgün ve Modern Koltuk Modelleri

Evimizin her odasında farklı koltuk modelleri kullanmayı tercih ederiz. Çünkü bir evi dekore ederken her odanın ayrı bir havası olması gerekir. Yani her bir odaya girdiğimizde kendimizi çok daha farklı hissetmemiz, evde çok daha huzurlu olmamızı sağlayacaktır. Dolayısı ile odalara seçeceğimiz koltuk modelleri hakkında biraz bilgi edinirsek çok daha doğru seçimler yapabiliriz. Bu açıdan şimdi kısaca çeşitli firmaların en çok satılan koltuk modelleri hakkında bilgi edinelim.

Bellona Mobilya

—Davis Koltuk Takımı: Klasik tasarımı modernize ederek çok daha şık bir görüntü sağlayan Davis, özellikle ince hatları ile dikkat çekmektedir. 3600 TL ile 3900 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

—Mondeo Lüx Koltuk Takımı: Lacivert, kahve ve krem renginin en iyi şekilde uygulandığı Mondeo Lüx, tasarım açısından da oldukça beğenilmektedir. Özellikle çiçek desenleri ve dikkat çeken çizgileri ile oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır. 3800 TL ile 4000 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

—Retro Koltuk Takımı: Nostaljik bir görüntüye hasret kalanlar için tasarlanmış bu model pek çok açıdan isteklerinizi karşılayabilmektedir. Ürün fiyatı 4250 TL ile 4500 TL arasında değişmektedir.

İstikbal Mobilya

—Class Koltuk Takımları: Yerden yüksek ayak tasarımı, ahşap görünümü ve deri işlemeleriyle dikkat çeken Class koltuk takımları evinize modern bir hava katacaktır. 3500 TL ile 3800 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

—Almira Koltuk Takımı: Siyah ve ceviz renklerinin en iyi şekilde uygulandığı Almira koltuk takımı özellikle modern çizgileri ile dikkat çekiyor. Ürün 4400 TL ile 4650 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

—Paris Koltuk Takımı: Evinize ince dokunuşlar yaparak çok daha şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacak olan Paris koltuk takımı modern görünüşü ve gösterişli tasarımı ile hayallerinizi zorlayacak. 4800 TL ile 5000 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

Mondi Mobilya

—Royal Deluxe Koltuk Takımı: Şık hatları ve deri işlemeciliği ile dikkat çeken Royal Deluxe 700 TL ile 1300 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

—Colombia Koltuk Takımı: Sütlü kahve, krem ve pudra renklerinin hakim olduğu model, ince çizgileri ve şık hatları ile dikkat çekiyor. Ürün 3500 TL ile 3700 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

Oldukça kaliteli iş yapan bu firmaların en çok satan koltuk modelleri hakkında edineceğiniz bu bilgiler ile koltuk takımları hakkında daha çok bilgi edinebilir ve çok daha doğru bir tercih yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ