Montel Mobilya

1980’li yılların başında yüksek ihracat hedefi Hollanda’da kurulan Montel Mobilya, ağırlıklı olarak deri ürünler üreten, çevreye duyarlı bir firmadır. 1997 yılından itibaren faaliyetlerine Türkiye’de devam etme kararı alan Montel Mobilya, 20.000 metrekare üretim alanı ile, dekorasyonu önemseyen ve dekorasyon söz konusu olduğu zaman detaylara önem veren müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Üretim esnasında bir çok firmadan ayrılmasını sağlayan çevre duyarlılığı, rahatlık ve kaliteyi de kapsayınca; Montel Mobilya bir çok kişi için dekoratif ürünlerin en sağlıklı adresi oldu ve olmaya da devam ediyor. Koltuklar, berjerler, sandalyeler ile oturma gruplarında; yemek odaları, yatak odaları ve tv üniteleri ile de mobilyalarda fark yaratan Montel Mobilya sektörel fuarlarda da gururla müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.
montel mobilya

Üretimini yaptığı mobilyaların %75’lik bir kısmını yurtdışına ihraç eden Montel Mobilya, %25’lik bir kısmı ise yurtiçinde satışa sunmaktadır. Ev dekorasyonu hakkında farklı fikirler üreterek, farklı ve özel bir dekor isteyenlere destek olmaktadır. Montel Mobilya ile yurtiçi ve yurtdışında konfora ulaşmak her zaman çok kolaydır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir