Reklam

Modern Portmanto Modelleri

Modern Portmanto Modelleri: Özenle seçilmiş modern portmanto modelleriyle kapıdan atılan ilk adımda büyüleyici ve hayranlık uyandırıcı etki bırakın.

  • 25 Nisan 2016
  • 18.993 kez görüntülendi.

Modern Portmanto Modelleri

Kapıdan atılan ilk adımda büyüleyici ve hayranlık uyandırıcı bir etki oluşturmak, özenle seçilmiş modern portmanto modelleriyle mümkündür. Dekorasyonda küçük ayrıntılarla evimizde çok şık ve estetik modellere yer verebiliriz. Eve girdiğimizde karşımıza çıkan ilk dekorasyon ürünlerinden biri portmanto olduğu için evimizin geri kalan bölümleri adına fikir sahibi olmamızı sağlar.

Evin girişinde, hol ve antrelerde bulunan portmantolar; alanın genişliğine, kullanılabilirliğine ve tamamlayıcı özelliklerine göre farklı model ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Portmanto seçimini yaparken öncelikle evimizin ihtiyacına ve portmantoyu hangi amaç doğrultusunda kullanacağımıza karar vermeliyiz. Bu doğrultuda kapıdan girilen bölgenin alanı, misafir ağırlama sıklığımız, evde yaşayan mevcut kişi sayısı ve tercih edeceğimiz ekstra özellikler büyük önem taşıyor.

Modern Portmanto Modelleri Seçiminde Dikkat

  1. Portmantonun kullanılacağı alan dar ise kapaksız, sadece askı özelliği olan portmantolar tercih edilebilir. Çünkü kapağı açmak için geniş ve engelsiz bir alana ihtiyaç duyulacaktır.
  2. Yeterli alan olmamasına rağmen görsel açıdan rahatsızlık verici bir izlenim yaratmak istemiyorsanız kapaklı modeller yerine sürgülü portmanto modellerini de tercih edebilirsiniz. Aynalı tasarımlarda portmantoyu olabildiğince kapının karşısında kalacak şekilde konumlandırmaya çalışmalıyız. Ayrıca aksesuar özelliği taşıyan aynalar, evin daha ferah olmasını sağlar ve tasarım anlamında eve özgür bir zenginlik sunar.

Modern Portmanto Modelleri

Galerimizde resimleri bulunan modern portmanto modellerine baktığımızda, olabildiğince kullanışlı ve fonksiyonel modellerin tercih edildiğini görüyoruz. Kapaklı modellerin yerini sürgülü modeller alırken, geleneksel evlerde varlığını sürdüren ahşap tasarımların yerine ise lake portmanto modelleri tercih ediliyor. Ayrıca son zamanlarda dikkat edilen diğer bir nokta ise, portmantonun evin iç mekan kapılarıyla aynı model ve tasarım kriterlerine göre seçilerek antreden bakıldığında genel bir bütünlük sağlanmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. deniz dedi ki:

    merhaba. tam olarak adresinizi alabilirmiyim bazı ürünlerinizi begendim ve yakındak görmek istiyorum. bana ulaşırsanız sevinirim . 0544 966 65 72

BİR YORUM YAZ