Reklam
Reklam

Modern Antre Avize Modelleri

Modern Antre Avize Modelleri, Küçük antre ve büyük antreler için özel olarak seçilmiş modern antre avize çeşitleri, lamba ve aydınlatmalar.

  • 02 Nisan 2016
  • 23.812 kez görüntülendi.

Modern Antre Avize Modelleri

Her oda gibi antre için de modern antre avize modelleri tercih edilebilir. Evin girişine hakim olan antre geri kalan odaların göstergesi sayılır. Gece gündüz sık, sık kullanılan antre ışığı seçiminde önemli olan ekonomik ve şıklığı bir arada kullanmaktır.

Misafir geldiğinde, ayakkabı giyerken ve postacı için kapıyı açtığınızda görünen antre avizesi seçerken bir kez daha düşünerek özen göstermek gerekir.

Küçük Antre için Avize Tercihi: Küçük olan antreler için tercih edilebilecek modern antre avize çeşitlerinin ebatları da küçük olmalıdır. Küçük yapılarda antik veya modern görünümlü seçilebilir. Aksi taktirde küçük olan alana kullanacağınız büyük avize oldukça kötü bir görünüm sergileyecektir.

Büyük Antreye Uygun Avize Modelleri: Büyük ve uzun bir antreniz bulunuyorsa çift avize veya büyük objeli ışıklandırmalarla şıklık yakalanabilir. Antreye uygulayacağınız avizeler abajur veya apliklerle ışıklandırmalar arttırılabilir. Sportif seçeneklerde kullanılabilecek renkli şekilli avizeler bulunurken, avangard tarzını sevenler için kristal taşlı antre avize modelleri kullanabilirsiniz. Antrelerde sıklıkla kullanılan yansıtmalı avize modelleri hem ışık saçma açısından hem de duvarlara verdiği şekillerden oldukça şık duruyorlar.

Modern Antre Avize Modelleri

Antreniz için farklı model arayışına giriyor ve tarzınızı konuşturmak istiyorsanız galerimizde bulunan birbirinden şık antre avize modellerine göz atabilirsiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ