1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Modalife Mobilya

Modalife Mobilya

Modalife Mobilya Yeni Evli Çiftlere Özel Hazırladığı Paketler

Modalife Mobilya özellikle yeni evlenen çiftlere çok güzel kampanyalar ve fırsatlar sunmaktadır. Bu sayede evli çiftlerde rahat bir nefes almaktadır. Çünkü herkes bilir ki bir evi sıfırdan dekore etmek oldukça zordur. Ayrıca fiyat olarak da her mobilyayı tek tek aldığınızda çok pahalıya gelmektedir. İşte bu noktada Modalife en güzel düğün paketleri ile evli çiftlere yardımcı olmaktadır. Kısaca belli başlı düğün paketlerini tanıyalım.

—Luna Düğün Paketi: Şık klasik bir yatak odası, sarının ve çiçek motiflerinin hakim olduğu bir oturma grubu ve huzur verici bir yemek odası bu paketin içindedir. Paket 7490 TL tutarındadır.

—Perla Düğün Paketi: Beyaz ve mavi uyumunun sağlandığı bir yatak odası, klasik ve sade bir oturma grubu ve beyazın duruluğu ile süslenmiş bir yemek odası paketin içindedir. Paket 9960 TL tutarındadır.

—İstanbul Düğün Paketi: Dantelli desenlerin hakim olduğu bir yatak odası, şık ve gösterişli bir oturma grubu ve ağaç desenlerinin hakim olduğu bir yemek odası bu paketin içindedir. Paket 8880 TL tutarındadır.

—Diva Düğün Paketi: Sade bir tasarımın modernize edilmiş haliyle dikkat çeken bir yatak odası, gazete haberi motiflerinin yer aldığı bir oturma grubu ve krem renginin hakim olduğu bir yemek odası bu paketin içindedir. Paket 6790 TL değerindedir.

—Avantaj Düğün Paketi: Kahve tonlarının iyi bir şekilde kullanıldığı bir yatak odası, krem rengi ve deri işlemelerin yer aldığı bir oturma grubu ve modern görünüşü ile dikkat çeken bir yatak odası bu paketin içindedir. Dekoratif anlamda oldukça şık olan bu paket adından da anlaşılacağı gibi oldukça uygun fiyatlıdır. Paket 2990 TL tutarındadır.

Yeni evlendiğinizde nasıl ev kurarız diye endişeniz varsa bu konuda Modalife’tan yardım alabilirsiniz. Dekor açısından oldukça şık olan bu paketleri evinizde kullandığınızda çok rahat edeceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü Modalife Mobilya tüm paketlere ayrı ayrı özenmiş ve en kaliteli dekorasyonu oluşturmaya çalışmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ