Reklam
Reklam

Metalik Epoksi

Epoksi uygulaması nasıl yapılır, zemin epoksi kaplama, epoksi zemin boyası, epoksi zemin kaplama nasıl yapılır, epoksi döşeme, epoksi renkleri, epoxy zemin kaplama, epoksi zemin kaplama fiyatları

  • 4.360 kez görüntülendi.

Metalik epoksi, zemin döşeme için son yıllarda yapılabilecek en dekoratif döşeme biçimi. Özellikle yükseltilmiş döşeme çalışmaları üzerine dökülen metalik epoksi, hem dekoratif hemde uzun yıllar yıpranmadan kullanılabiliyor.

Yükseltilmiş zemin çalışması yaptırmak isterseniz kauçuk zemin kaplaması tercih edebilirsiniz. Hem cilalı gibi görünüyor hemde çizilme, kırılma ihtimali neredeyse yok gibi. Epoksi malzeme açısından kaliteli ürünler kullanıldığı için biraz pahalı bir uygulama olarak gelebilir size.

Epoksi ne demek derseniz, bir nevi parlak zemin kaplama olarak tabir edilebilir. Linolyum zemin kaplama ile  epoksi döküm aslında aynı şey olarak düşünülüyor. Epoksi boya özellikleri açısından en çok tercih edilen zemin boyama seçenekleri arasında yer alıyor. Bugün sizlere bir kaç tane epoksi yer kaplaması örnekleri derledik.

Metalik Epoksi Dizayn Fikirleri

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ