1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Macitler Mobilya

Macitler Mobilya

1985 yılında ilk üretimini yapan ve o günden bugüne yalnızca mobilya değil aynı zamanda farklı tasarımlar da üreten Macitler Mobilya, kişisel talepler doğrultusunda ürettiği modelleri ile adından sıkça söz ettiren bir firmadır.

İlk olarak 1991 yılında bir mağaza açan; sonrasında ise yoğun talepleri karşılayabilmek için iki mağaza daha açan Macitler Mobilya, dekorasyonu önemseyen müşterilerinin taleplerini karşılama hedefi ile 2015 yılında da yoğun bir ilgi ile üretimine devam etmektedir.

Ev dekorasyonu, insanların tüm günün yorgunluğunu attığı ve değer verdiği tüm insanlar ile bir araya geldiği mekanlar olan evler için çok önemlidir. Dekorasyon açısından zayıf olan bir ev, her ne kadar rahat olsa da göze hitap etmediği için keyif vermez. Macitler Mobilya tarafından üretilen dekoratif mobilyalar ile bu ihtimal tamamen ortadan kalkar; yalnızca, sizin beğeni ve isteklerinize göre üretilmiş 0 özgün tasarımlar kusursuz bir dekor için evinizdeki yerini alır.
macitler mobilya
Oturma gruplari, yatak odaları, yemek odaları, köşe koltuklar, duvar üniteleri, sehpalar, aksesuarlar ve sayısız model… Sayısız kelimesi size abartılı gibi gelebilir; ancak müşterilerinin ulaşmak istediği kusursuz dekor için tüm talepleri üretimine yansıtan Macitler Mobilya söz konusu olduğunda sayısız model üretebilmek ilk üretimin yapıldığı 1985 yılından bu yana üretim standartları içindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ