1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Linens Perde

Linens Perde

Linens Perde, Türkiye’nin ilk ve tek uzmanlaşmış uluslararası ev tekstil mağazalar zinciri olan Linens uzmanlığı ile üretiliyor. Linens, 8 ülkede 80 mağazası ile kusursuz dekorasyonlara imzasını atmaya devam ederken, ‘Ev Güzellik Merkezi’ sloganının da bilincinde olarak, bu sloganın hakkını sonuna kadar veriyor.

Linens Perde, müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutan Linens markasının A’dan Z’ye perde hizmeti ile perde deneyimini en üst seviyeye taşıyor. Üretilen tüm perde çeşitleri için müşterilerin istediği adrese gidilerek gereken keşif yapılıyor; ölçüler alınıyor. Ölçüler alındıktan sonra talep edilen perde dikiliyor ve yine uzman Linens Perde ekibi tarafından montajı yapılarak kullanıma hazır bir halde teslim ediliyor.

linens perdeler

 

Tabi ki Linens Perde, hizmetlerini sadece perde üretmek ve takmak ile sınırlı tutmuyor. Tüm müşteriler, diledikleri Linens mağazasına giderek; günümüz perde modelleri, kumaş seçimi ve dekorasyona dair konularında profesyonel fikir alabiliyor. Tüm Linens bayiilerinde sizi bekleyen toplam 700 personel, her zaman sizi bekliyor. Böylece mekanlarda yalnızca Linens Perde kalitesi değil, aynı zamanda Linens Perde uzmanlığı da kendisini gösteriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ