1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Lake Mobilya

Lake Mobilya

Lake Mobilya, tam 20 ülkede 230 bayii ile hizmet veren bir firmadır. 2004 yılından bu yana Bursa’nın İnegöl ilçesinde mobilya üretimi yaparak, dekorasyon konusunda ilham verici mobilyayalar sunan Lake Mobilya, 5.500 metrekare alanda en dekoratif mobilyalara imzasını atmaya devam ediyor.

Kültür konusunda çok zengin olan Türkiye’de her ilin, hatta her ilçenin meşhur olmuş bir ürünü ya da yiyeceği mutlaka vardır. Bursa’nın İnegöl ilçesi de yıllardır ürettiği mobilyalar ile yalnızca Türkiye’de değil, neredeyse tüm dünyada haklı bir üne kavuşmuştur. İnegöl’de ise Lake Mobilya, Tam 20 ülkede bulunan mağazaları ile, dekor konusundaki uzmanlığını adeta tescil ettirmiştir.
lake mobilya

Ürettiği yatak odaları ve yemek odaları ile ev dekorasyonu konusunda farklı ve kaliteli mekanlar oluşturan Lake Mobilya; mobilya sektörünü yakından takip ederek her yıl bir çok fuara katılmaktadır. Fuarlarda hem sektördeki son gelişmelerden haberdar olan, hem de fuara gelen katılımcıların görüşlerini alan Lake Mobilya, tüm bu görüşmeleri ürünlerine mutlak surette yansıtarak, kendisini devamlı olarak geliştirmektedir. Dekorasyonu kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek isteyenler için İnegöl, İnegöl’de ise Lake Mobilya 2004 yılından bu yana en iyi seçenek olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ