1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Koyunlu Mobilya

Koyunlu Mobilya

Koyunlu Mobilya yaşanacak heryerde olmak istyor

Otuz yıllık bir geçmişe sahip Koyunlu Mobilya, ağacın mobilyaya dönüşme yolculuğunda titizlik ve kaliteli yaklaşımı elden bırakmayan bir firma. 1985 yılında kurulmuş olan firma, bugüne kadar kalite standartlarından, özgün tasarımdan taviz vermemiş. Ev dekorasyonu konusunda rakiplerinden hep bir adım önde olmayı başarmış.

İnsanların evlerinde bulmak istedikleri özgür ve rahat ortamı, dekoratif ama aynı zamanda fonksiyonel tasarımları yaratma arayışında olan Koyunlu Mobilya, hep daha iyiye odaklanmış.

Yaşanacak her yerde var olmayı ilke edinen firmanın temel mobilya gruplarıkoltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları ve oturma grupları oluşturuyor. Bütün bu takımların tasarımlarında geniş ve konforlu yaşam alanları yaratma düşüncesi esas tutulmuş. Bu mobilya gruplarının yanında, birbirinden etkileyici mutfak tasarımları da var.

Ayrıca köşe takımları, TV üniteleri, ray dolap modelleri ve her biri ayrı güzel berjerler de dekorasyonu tamamlayacak üniteler olarak farklı seçenekler halinde alıcıların beğenisine sunuluyor.

Ağaca can veren bu tasarımlar mutlaka belli bir birikim ve deneyim gerektiriyor. Koyunlu Mobilya çalışanları bu konuda kendilerini kanıtlamışlar bile.

koyunlu mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ