Reklam

İstikbal Mobilya Oturma Grupları

İstikbal Mobilya Oturma Grupları: İstikbal mobilya şık tasarımları, konforu ve zenginleştirilmiş fonksiyonel özellikleri oturma grupları ile evinize getiriyor.

  • 11 Nisan 2016
  • 33.769 kez görüntülendi.

İstikbal Mobilya Oturma Grupları

İstikbal mobilya oturma grupları için “Ev dolusu yenilik” sloganıyla karşımıza çıkıyor. İş yaşamı, spor, gezi gibi aktivitelerle yoğun şekilde geçirilen bir günün ardından evinize geldiğinizde, televizyon karşısında çay içerken, kahvenizi yudumlarken veya misafirleriniz geldiğinde oturma gruplarınız rahatlığı ve şıklığı ile size hizmet etmeli. İstikbal mobilya şık tasarımları, konforu ve zenginleştirilmiş fonksiyonel özellikleri oturma grupları ile evinize getiriyor.

istikbal mobilya oturma grupları göz alabildiğine şık, rahat ve keyifli 9 farklı konsepti sizlerin beğenisine sunuyor.

Oturma Grubu Çeşitleri

  1. Koltuk takımları: Genellikle bir adet üçlü, bir adet ikili ve 2 adet tekli olarak temin edebileceğiniz 21 farklı çeşit koltuk takımı.
  2. Kanepe takımları: Kanepe takımlarının koltuk takımlarından farklı olarak içerisinde genellikle 2 adet 3lü kanepe yar alır. İstikbal mobilya kanepe takımları da 21 çeşit olarak karşımıza çıkıyor.
  3. Köşe takımları: İstikbal mobilya köşe takımları genellikle ihtiyaca uygun bir köşe oturma grubu ve bir adet berjerden oluşmaktadır. 16 farklı çeşit oturma grubunu galerimizde inceleyebilirsiniz.
  4. Klasik oturma grupları: Klasik tarzı sevenler için 5 farklı koltuk takımı İstikbalden temin edilebilir.
  5. Mode-line: Özel bir deriye sahip, özel dikişli ve özel tasarımlı modellere verilen isimdir. Modeline oturma grupları zengin klasik ve modern tasarımları ile evinize farklılık katacak.
  6. Kanepeler: İstikbal mobilya kanepeleri için “klasik, şık, eğlenceli ve zarif” sloganıyla karşımıza çıkıyor. Odalarınızda rahat etmek, odalarınızın estetik görünmesini sağlamak istiyorsanız işlevselliğin ön planda olduğu yenilikçi kanepe tasarımlarını denemek isteyebilirsiniz.
  7. Televizyon koltukları: Tv izlerken ayarlanabilir koltuklarda vakit geçirmek isterseniz istikbal mobilya bu alanda da size 12 farklı tv koltuğu ile size hizmet ediyor.

 

2016 İstikbal Mobilya Oturma Grupları Resimleri

Oturma grupları resim galerisi yukarıdaki sıralamaya göre gitmektedir. İlk olarak 21 adet koltuk takımı sonrasında kanepe takımları ve sırasıyla köşe takımları, klasik takımlar, modeline, kanepeler ve tv koltukları gelmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ