1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İnnova Mobilya

İnnova Mobilya

İnnova Mobilya, Ankara’da faaliyetlerine başlayan; bazen yenilikçi, bazen nostaljik ancak her zaman dekoratif ürünlere imzasını atan bir firmadır. İnnova yalnızca üretmez, aynı zamanda evinizde oluşturacağınız dekorasyonu tasarlar. İnnova Mobilya’da sizin hayallerini kurduğunuz dekor tam bir sürecin ürünü olarak yaratılır ve evinizin her köşesine pozitif bir enerji olarak yayılır.

Mimar Barış Çınar, İnnova Mobilya’nın tasarım sürecinin tam ortasında yer alır. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü mezunu olan Barış Çınar, sizin taleplerinizi kendi bakış açısı ile birleştirerek; aralarında bir türlü karar veremediğiniz kaldığınız ürünler yaratır. Yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları ve duvar üniteleri ile hizmet veren İnnova Mobilya, demode olmuş mobilyaların dekorasyon hayallerinizi yarıda bırakmasına asla izin vermez.
innova mobilya

İnnova Mobilya’nın web sitesi üzerinden seçtiğiniz modeli, bir mekanda uygulanmış hali ile görebilir, evinizdeki dekor ile nasıl bir uyum sağlayacağını tam ekran görüntüsü sayesinde netleştirebilirsiniz; böylece ev dekorasyonu konusunda evinizi risk altına almadan karar verebilirsiniz. İnnova Mobilya ile isteseniz bile yanlış bir mobilya seçimi yapamazsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ