1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İnci Mobilya

İnci Mobilya

İnci Mobilya 1975 yılında kurulan ancak ürün kalitesi her zaman aynı kalsa da İnci ismini 1987 yılında alan köklü bir mobilya firmasıdır. Neo-klasik ve modern tarzda mobilyaları, uzman bir ekip ile üreten İnci Mobilya, Azerbaycan ve İngiltere’ye yaptığı ihracat ile de adından sıkça söz ettirmektedir.

Dekorasyonu, mobilyanın iskeletinden başlayarak tasarlayan İnci Mobilya, bir çok firmanın tercih ettiği demir profili kesinlikle tercih etmeyerek, ahşabın kaliteli yapısını mekanlara taşımayı tercih ediyor. Her ne kadar bir mobilyanın iskeleti, göz önünde olmasa da dayanıklılığı açısından en önemli unsurdur. Bir mobilya dekoratif olduğu kadar, dayanıklı da olmalı; uzun süre kullanılmalıdır.
inci mobilya

İnci Mobilya, dekorasyon söz konusu olduğunda güvenliği de önsıralarda tutmakta; bu nedenle de yanmayan kumaşlar ve süngerler tercih etmektedir. Ev dekorasyonu ve farklı mekanların dekorasyonu, İnci Mobilya’nın seçkin firmalardan elde ettiği kumaşlarla kaplandıktan sonra adeta yeniden yaratılmaktadır. Kaliteli dekor, kaliteli mekanlar; kaliteli mekanlar ise kaliteli ürünler demektir. İnci Mobilya, tüm bunları önemseyerek iç ve dış pazarda gelişerek büyümeye devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ