1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İdeal Mobilya

İdeal Mobilya

İdeal Mobilya, herkes için ideal

İşe önce her türden farklı mobilya ve dekorasyon ürünlerinin satışı ile başlayan İdeal Mobilya, 1990 yılına gelindiğinde artık daha çağdaş mobilyaların ve ev dekorasyonuna yönelik aksesuar ürünlerinin sergilenmesine ve satışına başlamış. Bu amaçla Sultnagazi’de 1000 meterkare büyüklükte yeni bir mağaza açılmış.

Herkesin ideali burada, sloganı ile yeni bir başlangıç yapan firmanın ürün yelpazesi de oldukça geniş.

Yatak odaları, yemek odaları ve salon takımları temel mobilya gruplarını oluşturuyor. Yatak odası takımları son derece çağdaş çizgiler taşıyor ve konfor ön planda tutulmuş. Yatak odası için ayrıca baza seçenekleri de var. Aynı şekilde yemek odası takımlarında da gösterişli ve kullanışlı modeller seçilmiş. Salon için koltuk takımları ve köşe takımları, ferah ve bulunduğu yere derinlik katan modellerden oluşuyor.

Bu temel mobilya grupları yanında yeni evlenecek çiftler de ihmal edilmemiş. Düğün paketi olarak sunulan mobilyalar, yeni evlilerin evlerini dekore ederken zorlanmayacakları seçenekler sunuyor.

Duvar ünitleri, TV ve aksesuarların birlikte kullanılabileceği dekoratif bir zenginlik sunuyor. Yine banyo ve mutfak dekorasyonu için önemli olan dolap grupları da oldukça çekici tasarlanmış.

ideal mobilya

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ