1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gaysan Mobilya

Gaysan Mobilya

GAYSAN Mobilya sizi her daim mutlu ve rahat ettirir. Neden mi?

Mobilya seçerken ilk dikkat ettiğimiz nokta, seçtiğimiz mobilyanın evimizin dekorasyon uyumuna eşlik edebilecek şık bir model olmasıdır. Sonrasında beğendiğimiz mobilyayı şöyle bir dener, konforuna bakarız. Konfor testinden de geçiyorsa, sıra gelir etikete bakmaya. Etiket üzerinde yazan rakam eğer çok yüksek bir meblağ ise başka modellere bakmaya başlarız; ancak aklımız da baktığımız o mobilyada kalır.

Etiket üzerindeki rakamın da beklentilerimiz doğrultusunda olmasını, mobilyanın evimize sığıp sığmayacağı gerçeği takip eder. Günümüzde gerek maddi olanaklar nedeni ile, gerekse yapılaşmanın küçük dairelere yönlendirmesi nedeni ile insanların bir çoğu eskiye göre çok daha küçük evlerde oturuyorlar. Alan az olunca, uygulanan dekor da kısıtlı olmak zorunda kalıyor haliyle.

İşte tam bu noktada Türkiye’nin ilk ve tek çok fonksiyonlu mobilya üreticisi olan GAYSAN Mobilya, dar alanları maksimum düzeyde değerlendirmeniz için tasarladığı ürünlerle size destek veriyor. 1986 yılında faaliyetlerine başlayan GAYSAN Mobilya, Monello ismi ile yurtdışında da pratik ürünleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Evinizdeki alana bağlı olarak sabit Ya da hareketli genç odaları, koltuk grupları, çalışma masaları, gardroplar, uyku sistemleri, koltuk grupları; GAYSAN Mobilya uzmanlığı ile üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Ayrıca öğrenci yurtlarının ranzalı sistemden ev sistemine geçişi aşamasında da yine hareketli mobilyalar bekleneni verebilmektedir.

GAYSAN Mobilya’nın mobilya modelleri ile alan sıkıntınız kalmasın, yer kaplayan eşyalar gereksiz yere alanınızdan çalmasın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ