1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Evim Mobilya

Evim Mobilya

1987 yılında mobilya sekörüne ilk adımını atan Evim Mobilya, geride bıraktığı her yıl adımlarını sıklaştırarak yoluna devam etti ve etmeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini herşeyden önde tutan Evim Mobilya, ev dekorasyonu konusunda büyük hassasiyet içerisinde olan tüm müşterilerini memnun etme amacı taşıyor.

Dekorasyonu uzman ekibi ile birlikte profesyonel bir iş olarak gören Evim Mobilya, mekanlarda kusursuz bir dekor için; koltuk takımları, tv üniteleri, yatak odaları, yemek odaları ve aksesuarlar ile yalnızca satış yapmıyor aynı zamanda bir süreci tasarlıyor. Birbirinden dekoratif modeller ile önce planlıyor, sonra tasarlıyor, ardından üretiyor ve mekanlarınıza ulaştırıyor. Böylece mobilya satışı bir satıştan ibaret olmaktan çıkarak, üstün bir hizmet şeklini alıyor.
evim mobilya

Evim Mobilya ile ilk üretimin yapıldığı 1987 yılından bu yana dekorasyon, zoru bir süreç olmaktan çıkarak keyifle takip edilecek bir süreç haline geliyor. Aklınızdaki modelleri üretiyor, üretimin her anında takip ediyor; kaliteye çok önem veriyoruz. Siz neyi mi takip ediyorsunuz? Tabiki Evim Mobilya tarafından sürekli yenilenen tasarımlardan oluşturulan kataloglarımızı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ