1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ev Tekstili ve Dekorasyon

Ev Tekstili ve Dekorasyon

Geçmişten günümüze kadar her zaman ilgi görmüş konulardan birisi de şüphesiz ki ev tekstili ve dekorasyonudur. Öyle ki; birçok kişi evinin tasarımı hakkında karar veremeyip iç mimarlardan destek almaktadır. Özellikle bayanlar açısından çok büyük bir öneme sahip olan bu konu hakkında fikir sahibi olmak artık eskiye göre daha kolay olsa gerek. Sanal ortamda yüzlerce dekorasyon sayfasına erişmek mümkün. Bir tıkla bu sayfalara ulaşabiliyor ve tasarım hakkında fikir sahibi olabiliyoruz.

Dekorasyon denilince bazılarımızın zihninde çok fazla maddi imkan gerektirdiği şeklinde bir algı oluşabiliyor. Halbuki bunun için aman aman paralar harcamaya gerek olmadığını bilmek gerekir. Küçük dokunuşlarla, değişik tasarımlarla bulunduğunuz ortamın atmosferini bir nebze olsun değiştirmek o kadar da zor değil. Biraz stil sahibi olarak, kreatif çözümler üretilebiliyor ve cüzi harcamalarla kaliteli, huzurlu ve rahat ortamlar oluşturulabiliyor.

ev dekor

Bunun için bol bol ev tekstil ürünleri ve dekorasyon malzemeleri satan mağazaları gezmek, sanal ortamda bu amaca yönelik sayfaları takip etmek gerekiyor. Örneğin; küçük bir odanız var ve orayı kitap okuma odası olarak değerlendirmek istiyorsunuz. Büyük ve yer kaplayan bir kitaplık yerine, duvarın köşesine monte edilebilecek bir kitaplıkla bu işi halledebilmek mümkün. Bir de koltuk ve koltukla uyumlu bir perde şeklinde tasarlanan bir odanın keyfine varmak kalıyor geriye.

Unutmayalım ki yaşadığımız ortamın kalitesini belirlemek bizim elimizde. Sihirli dokunuşlar ve değişimler için bir an önce harekete geçerek kendimize özel alanlar yaratmanın tam zamanı!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ