1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

En Güzel Tv Üniteleri

En Güzel Tv Üniteleri

En Güzel Tv Üniteleri: Salon ve oturma odasında kullanabileceğiniz en güzel tv üniteleri, fiyatları ve televizyon ünitesi seçerken bilinmesi gerekenler.

En Güzel Tv Üniteleri

Salon ve oturma odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz en güzel tv üniteleri. Pembeden beyaza, maviden sarıya, siyahtan kırmızıya, büyük odalardan küçük odalara kadar tüm odaların boyutlarına ve zevkinize uygun son moda tv ünitesi tasarımlarını sizler için seçtik.

Salon ve oturma odalarınızda sinema konforunu yaşamaya, en güzel tv üniteleri galerimiz deki ünitelerden birini seçerek başlayabilirsiniz. Televizyon ünitesi galerisinde yer alan resimlerden beğendiğiniz bir modelin resmini bilgisayarınıza veya telefonunuza indirdikten sonra tek yapmanız gereken usta bir marangoza bu ünitenin resmini gösterip fiyat ve teslimat süresi hakkında bilgi almak.

Tv Ünitesi Alırken Veya Yaptırırken Bilinmesi Gerekenler

  1. İlk olarak malzeme kalitesi çok önemlidir, Sunta, suntalam ve mdf gibi ahşaplardan en kalitelisi mdf sonra suntalamdır. Mdf kaplama ve lake mobilyalar en dayanıklı mobilyalardır. Suntalam mobilyalar ise mdf mobilyalara göre daha uygun fiyatlı, suntalara göre ise daha dayanıklı ve zariftirler. Sunta ile elde edilen mobilyalar ise hem dayanıksız hemde kötü görüntüye sahipken fiyatları diğer iki malzemeye göre çok daha ucuzdur.
  2. Kullanılan malzemenin E1 kalite standartlarına uygun olması lazım. E1 kalite standartlarına göre talaş ve benzeri parçaları bir arada tutan yapıştırıcı, antikansorojen ve insan sağlığına zararsız olmalı.
  3. Malzeme kalitesinde mdf ve suntayı ayırt edebilirsiniz fakat yapıştırıcının E1 kalite standartlarına uygun olup olmadığını bilemezsiniz bunun için tv ünitesini güvendiğiniz bir yere yaptırmanız gerekir.
  4. Tv ünitesi fiyatları kaliteli malzeme kullanıldığında 1.000 TL üzerinde olmalıdır. Fiyatlar mobilyanın büyüklüğü, kullanılan raf ve çekmece sayısı, aydınlatma, kullanılan dekoratif aksesuarlar ve kaplamaya göre belirlenir.

En Güzel Tv Üniteleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ