1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Duayen Mobilya

Duayen Mobilya

Duayen Mobilya istenirse kişiye özel üretim yapıyor

1970’li yıllardan beri mobilya sektörünün önemli firmalarında biri olan Duayen Mobilya, aslında Ankara Siteler’de küçük bir atölyede marangozlukla işe başlamış. Ama o günlerden beri var olan, işçiliğe ve kaliteye önem verme yaklaşımı Duayen Mobilya’yı bugün geldiği noktaya ulaştırmış.

İnsanların gereksiniminin herşeyden önce eve girdikleri andan itibaren huzur arayışı olduğunu bilerek tasarımlarında hep rahatlığı ve konforu birarada kullanmışlar. Mobilya grupları, rahat olacak, kullanışlı olacak, ev dekorasyonunu tamamlayıcı olacak, hepsinden önemlisi iyi tasarlanmış olacak. Fazla yer tutmayacak ve işlevsel olacak.

Duayen Mobilya bu yaklaşımla mobilya gruplarını üç ana temel kolleksiyon olarak tasarlamış. Provans, Haute Couture ve Country.

Provence tarzında tasarlanan mobilya grupları, zarif, rahat ve samimi hava taşıyor. Genelde doğal ve beyaza yakın açık renkler kullanılmış. Mat ve natural görünüm esas. Zaten bu tarzın çıkış yeri de Fransanın güney kıyılarındaki dağlık bölgedir.

Haute Couture mobilya tasarımları ise müşterilerin isteklerine ve tercihlerine göre yapılıyor. İnsanlar alışılmışın dışında çok farklı tasarımlar bekliyor olabilir. Ya da yerleşim olanakları açısından faklı boyutlarda mobilya gruplarına gereksinim duyuyor olabilir. Duayen Mobilya bu yöndeki istekler bağlı kalarak ama her durumda kendi ilkeleri doğrultusunda mobilya tasarımı yapmaktadır.

Country mobilya grupları da yine doğaya düşkün olan, doğa ile birlikte yaşamak arzusunda olan insanların talepleri doğrultusunda tasarlanıyor. Bu mobilya grupları tamamen kır yaşamından esintiler sunuyor.

Ev dekorasyonu konusunda iddialı olan firma, çeşitli aksesuarlar da sunarak evlerin dekore edilmesine yardımcı oluyor.

Duayen Mobilya, İstanbul, Gaziantep, İzmit Samsun ve Trabzon mağazaları ile ülkeye yayılmış durumda. Daha da genişlemeyi hedefliyorlar.
duayen mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ