1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Dore Mobilya

Dore Mobilya

100 metrekarelik üretim alanında mobilya üretimine başlayan bir firma olan Dore Mobilya, günümüzde tam 5.000 metrekare alanda üretimine devam etmektedir. Dore Mobilya’yı bu kadar güçlü kılan ise geçmişten bugüne mobilyacılık ile uğraşan bir ailenin servet değerindeki deneyimleridir.

Dekorasyonu ciddi bir iş olarak gören Dore Mobilya, 1993 – 1994 yıllarında tasarım bölümünü bitirerek, 2003 yılında tam anlamı ile müşterilerden gelen tüm dekorasyon taleplerine yanıt verebilecek kapasitede üretim yapmaya başlamıştır. Önceliği tasarım bölümüne vermesi, Dore Mobilya’nın mobilya üretimi kadar, tasarımına da büyük önem verdiğinin en büyük göstergesidir.
dore mobilya

En şık dekor, ev dekorasyonu konusunda aklındaki ürünleri evinde bulabilen kişilerin sahip olduğu dekordur. Ancak genellikle akıllarda tasarlanan ürünleri, bütün gün gezilen onlarca mağazaların içinde bulabilmek mümkün olmaz. Mobilyanın bir zevk işi olduğunu çok iyi bilen Dore Mobilya, dekoratif ürünler tasarlayarak ve üreterek mekanlardan alınan zevki daha da artırmak için çalışır ve üretir. Dore ailesi bu yemek odaları, yatak odaları ve duvar üniteleri ile en iyisi sunmaya devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ