1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Donat mobilya

Donat mobilya

Donat Mobilya’nın her yaşa hitap eden tasarımları

1985 yılında dört kardeşin İnegöl’de biraraya gelerek ahşap mobilya üretmek amacıyla kurdukları Donat Mobilya, zaman içinde büyüyerek üretim kapasitesini ve çeşitliliğini artırmıştır. Modüler mobilyalar, koltuk takımları, genç odaları, oturma grupları derken tesis sayısı ve çalışan sayısını da artırmış ve ülkenin öncü mobilya üreticileri arasında yerini almıştır.

Estetik ve modern çizgiler taşıyan mobilya gruplarını, yaşamı kolaylaştıran, kullanımı rahat ve dekorasyon açısından hoş görünümlere sahip bir tarzda üretmeye devam etmektedirler.

Donat Mobilya sadece ülke dışında değil yurtdışında da 27 ülkede ürünlerini pazarlamaktadır.

Firmanın bugünkü mobilya gruplarına bakılırsa temel olarak yatak odaları, yemek odaları, duvar üniteleri ve diğer ürünler olarak sınıflandırmak mümkündür.

Yatak odası takımları, farklı tasarımları ve farklı çizgileri olan ve özgün renkler taşıyan rahat ve modern görünümleri ile yatak odası dekorasyonunda fark yaratacak nitelikte. Alışılmış şifonyer, yatak ve gardrop üçlemesinin dışında, farklı bir dekorasyon yapma olanağı elde etmek mümkün.

Yine yemek odası mobilyaları olabildiğince kişiliğin ve ruh durumunun yansımalarına hitap edecek nitelikte. Yemek odasının dekorasyonunda aydınlık ve ferah bir yerleşim olanağı sunmakta.

Salon için tasarlanan duvar üniteleri ise, sadece TV sehpası olma özelliğini çok fazla aşıp, salonu farklı dekore etme imkanı yaratan, göz doldurucu bir tasarıma sahip.

Nihayet sayılan mobilya grupları dışında, yine ev dekorasyonu açısından çok önemli masa ve sandalya tasarımları herşeyden önce kaliteli üretimi ve şıklıkları ile dikkat çekiyor.

Donat Mobilya ürettikleri mobilya grupları ve dekorasyon ürünleri ile her yaştan insana hitap etme özelliğine sahip bir firma. Sektörde yerini korumak ve daha ileri gidebilmek için de her yıl yeni koleksiyonlar hazırlamakta ve müşterilerinin beğenisine sunmakta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ