1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Doğrucan Mobilya

Doğrucan Mobilya

İzmir’de kurulmuş olan Doğrucan Mobilya, çok kısa süreler içerisinde ününü İzmir dışına çıkarmayı başarmış olan ender bir marka. Öyle ki şimdilerin en ünlü markalarını tercih eden insanlar bile artık mobilya tercihlerinde burayı tercih ediyor, satın aldıkları ürünleri de uzun süreler boyunca rahat bir şekilde kullanmış oluyor.

İlk önce İzmir içerisinde hizmet vermeye başlamış olan Doğrucan Mobilya, daha sonrasında Ege Bölgesi sınırları içerisinde 9 tane mağazası ile insanlara hizmet vermeye devam etmektedir. Outlet kavramının yalnızca bazı ürünler için değil, mobilya için de geçerli olmasını istemiş olan firma bu konuda yaptığı çalışmalar sayesinde de birçok insanın uygun fiyatlara eşyalara sahip olmasını da sağlamıştır.

Firma bünyesinde evin birçok bölümü için kullanılabilecek tarzda mobilyalar üreten firma içerisinde koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, duvar ünitesi, bebek ve genç odası gibi odalar için birbirinden güzel ve kaliteli parçaları bulmak mümkün. Bu sayede ülkenin her yerinden insanlar, diledikleri tarzda mobilyaları satın alma ve kullanma imkanına da sahip olmuş olacaklardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ