1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Çilek Mobilya

Çilek Mobilya

Bugün çocuk ve genç odası denildiği zaman akla ilk gelen marka olan Çilek Mobilya, 1995 yılında kuruldu. Kurulurken yalnızca bir alan üzerinde çalışmayı, böylece çalıştığı alanda uzmanlaşmayı hedefleyen Çilek Mobilya, aradan geçen zamanda bu amacına ulaştığını tüm Türkiye’ye hatta dünyanın pek çok ülkesineg gösterdi.

Dekorasyon konusunda söz konusu bebekler, çocuklar ve gençler olduğu zaman apayrı tasarımlar ile çok özel ürünler üreten Çilek Mobilya, yetişkinlerin çocuklar konusunda güvenliğe ne kadar önem verdiklerini de çok iyi bilmektedir. Bu bilinç ile üretilen bütün ‘ileri çocuk güvenliği’ standartları her zaman uygulanmakta, hem dekoratif hem de güvenli mobilyalar ile odalar hayat bulmaktadır.

Toplamda yurt içinde ve yurt dışında 60.000 metrekare alanda, bebek, çocuk ve gençlerin odalarında kusursuz bir dekor oluşturmak için satış yapan Çilek Mobilya, 2.000 uzman çalışanı ile yeniliklere ara vermeden devam etmektedir. Üretilen tüm mobilyalar rengarenk bir dekorasyonu sağlarken, AB kriterlerine göre seçilen malzemeler bebek, çocuk ve gençlerin sağlığını en az anne-babalar kadar korumaktadır.

Ev dekorasyonu dahilinde sıra bebek, çocuk ya da genç odalarına geldiği zaman, Çilek Mobilya satış sonrası verdiği Çilek Garantisi ile GS Kalite belgesibe sahip dayanıklı ve sağlıklı ürünleri ile her zaman sizin ve çocuğunuzun yanında olmaya devam edecektir.
Çilek Mobilya, mobilya dekorasyon modellerinden bir alanda uzmanlaşarak, fark yaratmayı başarmış ender markalardan biri olmayı başarmıştır. Alanında en iyiye ve en güzele ulaşmayı hedefleyen Çilek Mobilya, özgün tasarımlarıyla, kaliteli, konforlu, şık dekoratif modeller üretmeyi başarmıştır. Özgün tasarımları ile farklılık yaratan Çilek Mobilya tüm çocuklara ulaşmayı hedeflemiş, bebek, çocuk ve gençlere yönelik başarılı mobilyalar tasarlamış ve dekore etmiştir. Çilek Mobilya farklı mobilya çeşitleri ve dekorasyon ürünlerini ”Çilek Odası” konsepti ile çocuklarınızın gönlünü fethedecektir.

çilek mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ