1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Cardin Mobilya

Cardin Mobilya

Mobilya konusu ciddi bir iştir; ancak Cardin Mobilya bu konuda daha da ciddidir.

Hepimiz günümüz şartlarında gün boyu koşuşturuyor, akşama kadar çok yoruluyoruz. Trafiği de atlatıp eve geldiğimiz zaman, dekorasyonu kusursuz yapılmış bir evde rahat etmeyi kesinlikle hak ediyoruz. Ancak bu rahatlığın tek başına rahatlık olmadığını, mobilya modelleri seçilirken tüm kriterlerin rahatlık ile sınırlandırılamayacağını da çok iyi biliyoruz. Mobilya seçimi demek; kaliteyi, rahatlığı, şıklığı ve uygun fiyatı aynı üründe biraraya getirebilmek demektir. Mobilya seçimi demek; seçilen mobilyalar ile hoş bir dekor yaratabilmek demektir. Biz her gün, tüm günün yorgunluğunu attığımız mobilyalarda bu özellikleri arıyoruz. Peki tüm bu özellikleri üretim esnasında nasıl biraraya getirebileceğini bilen bir firma var mı? Var: Cardin Mobilya.

Eskişehirde bulunan 100.000 metrekarelik üretim alanında, işinde uzman 500 çalışanı ile birlikte; rahatlığı şıklık ve kalite ile biraraya getiren Cardin Mobilya, ürettiği ürünler ile 2006 yılından bu yana tüm Türkiye’ye hitap ediyor. Yurt çapında 65’den fazla bayii ile hizmet veren Cardin Mobilya, yurtdışında da 30 farklı ülkeye ithatalat yapıyor. Yani Cardin Mobilya ev dekorasyonu konusunda imzasını yurt dışında da gururla atıyor.

Salon takımları, köşe takımları, yemek odaları, portmantolar, tv-duvar üniteleri, oturma odaları, genç odaları, yatak odaları, bazalar, kanepeler, yataklar ve sehpalar; Cardin Mobilya uzmanlığı ile yeniden şekil alıyor, yurtiçinde ve yurtdışında tüm evleri dekorasyon konusunda baştan yaratıyor.
cardin mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ