1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Alkan Mobilya

Alkan Mobilya

Mobilya’nın her anını takip edereki 1991 yılında sektörde varolmaya başlayan Alkan Mobilya, aradan geçen zaman içerisinde yaklaşık 7000 metrekarelik 5 mağazası ile kalite üretmeye devam etmektedir.

Mobilya çok aşamalı bir dikkat ve özen gerektirir. Üretim alanında başlayan bu süreç, mağazalarda üretilen dekoratif mobilyaların, dekorasyonu hayatında baş köşeye koymuş olan müşterilere sunulması ile tamamlanır. Alkan mobilya 5 farklı mağazasında sergilediği ürünlerini, 5000 metrekarelik üretim alanında, kendi uzman personeli ile üretmekte; böylece üretimin ilk anından başlayarak tüm sürecini kontrol altında tutmaktadır. Bu da Alkan Mobilya ile ev dekorasyonu konusunda işbirliği yapan müşterilerin, evlerindeki her detayda kalitenin kendisini çok açık bir şekilde göstermesi anlamına gelmektedir.

Dekorasyon, profesyonel bir ekip ile yapılması gereken ciddi bir iştir. Bunun farkında olan firmamız, bu zamana kadar 150’den fazla projeyi kusursuz bir şekilde teslim eden Ece Baskan’ın başında bulunduğu bir tasarım ekibine de sahiptir. Son teknoloji kullanılarak tasarlanan ürünler, özenli bir şekilde planlanarak üretilir. Böylece oluşturulan dekor, Alkan Mobilya kusursuzluğu ile her alanda kendisini gösterir.

alkan mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ