Reklam

2017 Salon Takımı Modelleri

Özellikle yeni evlenecek çiftler salon takımlarına yoğun ilgi göstermektedir. Son dönemlerde en çok tercih edilen salon takımları arasında counrty tarzı mobilyalar yer almaktadır.

  • 19 Ekim 2016
  • 14.549 kez görüntülendi.

                                                                       2017 Salon Takımı Modelleri

Özellikle yeni evlenecek çiftler salon takımlarına yoğun ilgi göstermektedir. Son dönemlerde en çok tercih edilen salon takımları arasında counrty tarzı mobilyalar yer almaktadır. Bunun yanı sıra avangarde modelleri tercih edenlerin sayısı da az değildir. Bir zamanlar moda olan ve çoğu evde kullanılmaya başlayan L koltuklar son dönemde bazı değişikliğe uğramışlardır. Özellikle TV karşısında rahat etmeyi seven kişiler L koltukları tercih etmekteydi. Oysa günümüzde L koltuklar da şıklığın simgesi haline gelmeye başlamıştır. Özellikle L koltuklarda seçilen counrty tarzı yastık kılıfları L koltuklara şık bir görünüm vermektedir.

Salonların en vazgeçilmez parçasını oluşturan salon takımlarında ise açık renklere olan ilgi yoğundur. 2017 Salon takımı modelleri arasında kullanılan renkler genellikle beyaz, krem pudra ve mavi tonlarındadır. Bunun yanı sıra evlerinde canlılığı yakalamak isteyen kişiler sarı ve yeşil tonlarına yer vermektedir. Özellikle turkuaz ve pembeyi bir arada kullanmayı seven hanımlar ev dekorasyonlarına yoğun ilgi göstermektedir. Son dönemde sosyal medyada ev dekorasyonuna olan ilgi artmıştır. Evlerinde şıklığı yakalamak isteyen kişiler genellikle açık renkleri tercih etmektedir. Daha ağır renklerde salonları tercih edenler özellikle gold renklere ilgi göstermektedir. Bunun yanı sıra evlerinde sıcak samimi bir dekorasyon oluşturmayı seven kişiler genellikle tercihlerini iki renkli olarak kombinlenen salon takımlarından yana kullanmaktadır. Özellikle bu salon takımlarında berjerler ile farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

.

Bu yazımızda sizler için 2017 salon takımı modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ