Reklam

2017 Konfor Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Konumu, yaşı, büyüklüğü ve görünümü ne olursa olsun bizi koruyan ve huzur veren tek mekan evimizdir. İki gün bile ayrı kalsak , özlediğimiz o duvarlar, hayatımızın en önemli parçasıdır. Elimizden geldiğince yuvamızın daha rahat ve güzel bir hale gelmesi için uğraşırız .

  • 01 Ekim 2016
  • 7.764 kez görüntülendi.

2017 KONFOR MOBİLYA KOLTUK TAKIMI MODELLERİ

2017 konfor mobilya koltuk takımı modelleri konusuna bir göz atacak olursak şayet gözümüze ilk çarpan sene trendi renklerden pudra tonları, tozpembeler, ekru, kemik rengi, krem renkleri, kırık beyazlar, vizon ve deve tüyü renk tonları, duman renkleri, gri tonları, fümeler ve mavi tonları ön planda öncelikle. Yanı sıra 2017 koltuk modasında daha ziyade düz renkler başı çekerken tek parçalarda hafif desen dokuları da bulunabilirken, bazı takımlardaysa bu soft renklerin her birinden ayrı ayrı bir mobilya objesinde kullanılmış. Örneğin tekli bir koltuk pastel mavi, diğer tekli koltuk duman rengi, ikili sofalar kemik rengi veya 3 lü koltuklar desenli formda karışık tarzda kullanılmış.

Yanı sıra dışa eğimli kolçaklı, yuvarlak hatlara, ince – zarif ayaklara ve soft tonlara sahip olan rahat ve konforlu chaster koltuklar bu yıl oldukça trend.

Yanı sıra bu yıl koltuklarda partel renklerin letafetiyle karşımıza çıkan parlak kadifeler, tay tüyleri ya da ketenlerin yanı sıra kabartmalı kumaş dokuları da bu güzel formdaki koltukları sarmalamakta. Yüksek dolgulu rahat minderler ve hoş kırlentlerse modern tarzda sene trendi koltukları süslemekte. Dilimli koltuklar, dilimli kolçaklar, yuvarlak hatlı berjerler ya da sivri köşeli hatlı berjerler de cam önleri ve fiskos takımı kölelerinizi için oldukça uygun olacak. Ek olarak bazı koltuk takımları sadece kumaş dolgularından oluşan tasarımlardan oluşurken, bazılarındaysa ahşap oymalı çerçeveler ve ahşap ayaklar koltukları sınırlıyor.

Bu yazımızda sizler için en güzel 2017 konfor mobilya koltuk takımı modellerini galeri olarak tanıtım amacıyla derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ