1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

2017 İstikbal Yatak Odası Modelleri

2017 İstikbal Yatak Odası Modelleri

Yatak odası en özel odalardan biridir. Bu nedenle yalnızca size ait olan bu odanın dekorasyonunun da sizin zevkinizle uyumlu olması gerekmektedir. Özellikle 2017 istikbal yatak odası modelleri arasında en çok tercih edilmesi beklenen modeller arasında son dönemlerin de modası olmaya devam eden country tarzı mobilyalar yer almaktadır.

2017 İSTİKBAL YATAK ODASI MODELLERİ

Yatak odası en özel odalardan biridir. Bu nedenle yalnızca size ait olan bu odanın dekorasyonunun da sizin zevkinizle uyumlu olması gerekmektedir. Özellikle 2017 istikbal yatak odası modelleri arasında en çok tercih edilmesi beklenen modeller arasında son dönemlerin de modası olmaya devam eden country tarzı mobilyalar yer almaktadır. Country tarzı mobilyalar günümüzde eski ve yeniyi bir araya getiren özellik taşıdığından oldukça kullanışlı mobilyalar arasındadır.

2017 istikbal yatak odası modellerinde son dönemlerde en değişik mobilya tasarımlarından olan salıncak tipli yataklarda oldukça dikkat çekmektedir. Sallanan yataklar özellikle yatak odalarında farklı bir hava yakalamak isteyenlerin dikkatini çekebilir. Sallanan yataklar genellikle ahşap dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Özellikle yağ ve orman evleri için oldukça keyif verici bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Yatak odalarınızda egzotik bir hava dizayn etmek için sallanan yatakları tercih edebilirsiniz.

Son dönemlerin en çok popüler olan yatak odası modellerinden biri de cibinlikli ve tüllü yataklardır. Bu yataklar özellikle country tarzı mobilyalarla ve ferforje aksesuarlarla oldukça şık durmaktadır.

Daha modern yatak odalarını tercih eden kişiler ise Japon yatak odalarını tercih edebilirler. Japon yatak odalarında yataklar ince olarak dizayn edilmiş ve yere daha yakın modellerden oluşmaktadır. Bir dönemin farklı yataklarından olan yuvarlak yataklar ise son dönemlerde popülerliğini kaybetmiştir. Bunun yerine 2017 yatak odaları adeta prenses odalarını andıracak tarzdadır.

Bu yazımızda sizler için 2017 istikbal yatak odası modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ