Reklam

2015 Siyah Salon Dekoru

  • 29 Ocak 2015
  • 2.472 kez görüntülendi.

Ev dekorasyonu için fazla tercih edilmeyen bir renk olmasına rağmen siyah, dekorasyonda güç ve zenginliği temsil ediyor.
Daha çok ofis dekorasyonlarında rastladığımız siyah renk dengeli kullanıldığında salon dekoru olarak da mekânlara klas kazandıracak, kuvvetli bir renk. Ancak her şey gibi onun da fazlası zarar. Siyahta aşırıya kaçılmış bir dizayn, salonunuzu kolayca iç karartıcı bir mekâna dönüştürebilir. Bu yüzden yanında kullanacağınız renklere çok iş düşer.

Siyahın en yakın arkadaşı beyazdır şüphesiz. Siyah ve beyaz, her zamanda, her durumda, her ortamda yakışırlar. Ancak siyah salon dekoru içindeki birliktelikleri üçüncü bir rengin varlığına ihtiyaç duyabilir. Gri tonları bu görevi ciddiyetle yapacağı gibi, fıstık yeşili samimiyetle kabul eder. Üçüncülük görevini tutkuyla yerine getirecek bir renk ararsanız, o kırmızıdır.

Duvarların açık renklerde tutulduğu bir salonda, siyah koltuk ve mobilya kullanarak, yardımcı renklerde dekoratif aksesuarlarla biraz hareketlendirmek farklı bir salon dekorasyon seçeneği olabilir. Nitekim 2015 siyah salon dekoru örneklerini etrafımızda sıkça göreceğimiz bir yıl olacak gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ