Salon Perde Modelleri

Salon Perde Modelleri

Pencereler ve odalar için en uygun perde seçimi nasıl olmalıdır?
Salonların perde seçimini yapmakta zorlananlar için işin püf noktalarını ele aldığımız bu yazımızda sorunuzun cevabını bulacaksınız

2016 Salon Perde Modelleri

Pencereler ve odalar için en uygun perde seçimi nasıl olmalıdır?
Salonların perde seçimini yapmakta zorlananlar için işin püf noktalarını ele aldığımız bu yazımızda sorunuzun cevabını bulacaksınız. Pek çok dekorasyonda uzman kişilerin söylediği gibi evinizi ev yapan perdelerinizdir. Perde seçiminde mobilyalarınızı seçerken sarf ettiğinizden daha dikkatli ve özenli olmalısınız. Önce mobilyalarınızın rengine ve modeline uygun kumaş ve renk seçmeniz işinizi daha çok kolaylaştırır. Perde seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise güneşin odanıza giriş gücüdür. Eğer güneş ışığı odanıza yoğun bir şekilde giriyorsa rahatsız edici güneş ışığını engellemek için koyu renkte perdeler seçmeniz sizin için uygun olacaktır. Eğer daha az ışık giriyorsa krem ve ya beyaz gibi açık tonlarda perde seçmeniz gereklidir. Perde seçerken pek çok etmeni göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız.
Kumaş ve Renk Seçimi
Perde seçiminde en önemli noktalardan biri olan kumaş seçimini çoğu kişi önemsemez. Salonlarınızın daha şık ve asaletli görünmesini istiyorsanız kumaş seçimine özen göstermelisiniz. Salonlarınız için kaliteli kumaşlar tercih ederseniz uzun süre kullanmanızı sağlar. Kumaş seçiminde kumaşın ışığı geçirip geçirmediğine de dikkat edilmelidir.
Salonlarınız için keten, ipek, sahte ipek ve kadife perde seçimi en ideal kumaşlardır. Salonların perde seçimini yaparken her zaman diğer odalarınıza seçtiğiniz perdelerden daha gösterişli ve daha dikkat çekici olmasına özen gösterin. Evin incisinin salonlar olduğunu unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MESUT diyor ki:

    HEMEN EVİME ALMALIYIM

BİR YORUM YAZ