Sallanan Bahçe Koltukları

Sallanan Bahçe Koltukları

Sallanan bahçe koltukları, bence en konforlu koltuk modelleri arasında yer alıyor. Bahçe dekorasyonu, balkon dekorasyonu, teras dekorasyonu için kullanılabilecek en güzel mobilya modelleri arasında yer alan sallanan koltuklar yani sallanan sandalyeler, hem dekoratif hem de çok fonksiyonel. Özellikle ahşap sallanan koltuklar çok tercih ediliyor. Sallanan bahçe koltukları, son yıllarda sadece bahçe dekorasyonu için değil, ev dekorasyonu içinde de kullanılır hale geldi artık. İşte size birbirinden güzel sallanan bahçe koltukları modelleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ramazan Ünsal diyor ki:

  sallanan bahçe koltukları bölümündeki 22 adetlik ürün yelpazesi içinde 3-8-14-17-21.sırada görselleri bulunan ürünlerinizin fiyatlarını ve varsa Ankara’da bayiiniz veya mağazanızın olup olmadığını runsal57@gmail.com adresine iletmenizi rica ederim.

  1. Nurhan Kaygılı diyor ki:

   Ramazan bey maalesef bizde satış yok. Sitemiz konsept oluşturmanız için açılmış bir sitedir. Amacımız size fikirler vererek sizin bu galerideki beğendiğiniz fikirleri hayata geçirmenizdir.

 2. Ramazan Ünsal diyor ki:

  sallanan bahçe koltukları bölümündeki 22 adetlik ürün yelpazesi içinde 3-8-14-17-21.sırada görselleri bulunan ürünlerinizin fiyatlarını ve varsa Ankara’da bayiiniz veya mağazanızın olup olmadığını aşagıdaki mail adresine iletmenizi rica ederim.

BİR YORUM YAZ