Enza Home Yatak Odası Modelleri

Enza Home Yatak Odası Modelleri

Evlerdeki en büyük sıkıntı evin düzen ve tertibidir. Düzen ve tertibi sağlamakta faydası olan en büyük eşya ise büyük büyük elbise dolaylarıdır. Yatak odası dekorasyon önerileri içinde yatak odasındaki duvarı boydan boya büyük bir elbise dolabı ile kaplayarak ev içerisindeki düzenleri büyük bir ölçüde sağlamış olmak ilk sıralardadır

ENZA HOME YATAK ODASI MODELLERİ

Enza Home, Yataş Grup’un yeni yaşam formları yaratmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Yemek odasından genç odasına, yatak çesitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Enza Home, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.

Evlerdeki en büyük sıkıntı evin düzen ve tertibidir. Düzen ve tertibi sağlamakta faydası olan en büyük eşya ise büyük büyük elbise dolaylarıdır. Yatak odası dekorasyon önerileri içinde yatak odasındaki duvarı boydan boya büyük bir elbise dolabı ile kaplayarak ev içerisindeki düzenleri büyük bir ölçüde sağlamış olmak ilk sıralardadır. Bu elbise dolabının üst kısmını yüklük olarak tasarladığımız zaman buraya ister yorgan yastıklarımızı, ister yazlık veya kışlıklarınızı yerleştirebiliriz. Alt kısmındaki raflara ve askılara çanta, kıyafet, manto tarzındaki eşyalar düzenli bir şekilde yerleştirilebilir.
Yatak odaları genellikle evlerde en atıl durumda ki odalardan tercih edilmektedir. Bu sebeple gardırobun dış yüzeyini aynı ile kaplamak odayı daha ferah gösterecektir. Yatak başlığının gereğinden yüksek olması yatağın pencere önüne yerleştirilmesinde sıkıntı yaratacaktır. Çünkü yatak başı pencerenin açılarak odanın havalandırılmasını engelleyecektir.Yatak örtüsü perde ile bütünleştiğinde hoş durur; perde ve yatak örtüsünün uyumu ancak yatak başının pencere önüne konulduğunda göz önüne çıkar. Yatak odası perdesi, yatak örtüsü ve halı üçlü bir kombindir. Bu üç öğenin birbirine uyumu sağlandığı zaman yatak odasındaki şıklıkta yakalanmış demektir.
Komedin yüksekliğinin yatak ile eşit yükseklikte olması mobilya katılan bir zarafet ölçüsü gibidir. Bu ince nüans odayı çok zarif göstermektedir. Yatak odalarındaki mobilyaların aydınlık renklerden seçilmesi odayı olduğundan daha geniş ve ferah bir alan haline getirmektedir.

Bu yazımızda sizler için enza home yatak odası modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ