En Güzel Salon Mobilyaları

En Güzel Salon Mobilyaları

En güzel salon mobilyaları için bu yıl bir çok alternatif bulunuyor. Sizde salonunuzu dekore ederken neden en güzel mobilya modellerini tercih etmeyesiniz?

En Güzel Salon Mobilyaları

2016 yılında en güzel salon mobilyaları için bir çok alternatif bulunuyor. Sizde salonunuzu dekore ederken neden en güzel mobilya modellerini tercih etmeyesiniz? Salonun boyutları küçük olsa da endişelenmenize gerek yok, her boyut salona uyabilecek birbirinden farklı tam 15 salon mobilyası modelini sizler için hazırladık.

Koltuk ve köşe takımlarında farklı ve canlı renkler kullanarak salona değişik bir hava katabilirsiniz. Mobilyalarınızı değiştirebilecek durumda değilseniz, salon koltuklarınız tek renk bile olsa bu konuda da renkli aksesuarlar imdadınıza yetişiyor. Canlı renklere sahip yastıklar ile koltukları canlandırırken, televizyon ünitesi için kullanabileceğiniz renkli ve parlak aksesuarlar da oldukça fazla. Salonda kullandığınız orta sehpaların üzerini ise çiçekler, vazolar, şamdanlar ile canlandırabilirsiniz.

Sade bir salona sahip olmak isteyenler: Eğer sadelik sizin için ön planda ise beyazın hakim renginin yanı sıra krem rengi salon mobilyalarına yönelebilirsiniz. Halılarınızda klasik modeller tercih ederken, televizyon için tv masası, perdeler için ise klasik veya stor perdeleri tercih edebilirsiniz.

Gösterişli bir salona sahip olmak isteyenler: Salonda şıklık arayanlar, bu yıl bir çok mobilya size hitap ediyor, canlı ve parlak renklere sahip mobilyaların yanı sıra deri görünümlü mobilyalarda sizin zevkinize uygun olabilir. Televizyon için gösterişli parlak bir tv ünitesi tercih edebilir, camlar için ip perde veya stor perdelerden birini seçebilirsiniz. Daire şeklinde iç haznesi olan orta sehpalar ve bu bu sehpaların üzerine koyabileceğiniz canlı aksesuarlar salonunuza şıklık katabilir. Duvarlarınızda ise dekoratif duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

Rahat bir salona sahip olmak isteyenler: Rahatlık sizin için ön planda ise en şansı kesim şüphesiz ki sizsiniz. Rahat ve konforlu mobilyalar diğer modellere nazaran hem daha uygun fiyatlara sahiptir, hemde tek renk veya kombin yapımına en uygun modellerdir. Rahat salonlarda önemli olan koltuklardır, rahatınıza ve zevkinize en uygun mobilyaları seçerek işe başlayabilirsiniz, aksesuarlar ise ikinci planda kalırken birde duvar dekorasyonu için ayrıca uğraşmaya gerek yok.

Klasik bir salon isteyenler: Klasik tarzı benimsemiş kişiler, bu tarz mobilyalarda özellikle tek renk tercih etmeye özen gösterin, mümkünse mobilyalar ile aynı renk aksesuarlar kullanmalısınız. Klasik ve güzel bir salona sahip olmak için mobilyalar dışında aksesuarlara bir para harcamanız gerekiyor, ayrıca klasik perdeler 3lü set ve özel yapım tercihinde diğer perdelere nazaran biraz daha tuzlu olacaktır. Mobilyalar da aşırı parlak ve mat renklerden kaçının, tv için ünite yerine tv sehpası kullanabilirken, gümüşlük ve yemek masanız ağır başlı bir görünüme sahip olmalı.

En Güzel Salon Mobilyaları

Galerimizde yer alan salon mobilyalarından size en uygun olanı seçerek dekorasyona başlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ